Wydarzenie - Powrót do podstrony Wydarzenia

Odbędzie się: 06-06-2020 08:06, Zakończy się: 07-06-2020 17:06

III Konferencja Ratownictwa Medycznego Poznań 6-7 czerwca 2020 r.

Szanowni Państwo,
Mam niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa na trzecią już edycję Konferencji Ratownictwa Medycznego. Współorganizowana jest ona przez wiodące ośrodki naukowo-dydaktyczne w Polsce: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. W ramach wydarzenia odbywać się będą:

• Sesje naukowe przedstawiających aktualną wiedzę medyczną i osiągnięcia w ratownictwie medycznym,
  • Warsztaty z nowoczesnych elementów działania ratunkowego,
  • Zajęcia praktyczne w formie zaawansowanych symulacji,
  • Zwiedzanie nowoczesnego Centrum Symulacji Medycznej.

Konferencja odbędzie się w Poznańskim Centrum Kongresowo-Dydaktycznym w dniach 6-7 czerwca 2020 roku. Będzie stanowiła pole wymiany doświadczeń oraz integracji środowisk medycznych związanych z szeroko pojętym ratownictwem i medycyną ratunkową.

W ramach wydarzenia odbywać się będą:

Za udział w Konferencji uczestnicy; zarówno ratownicy medyczni, pielęgniarki oraz lekarze - otrzymają punkty edukacyjne, będące elementem wypełniania obowiązku doskonalenia zawodowego. Więcej szczegółów na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie www wydarzenia: http://www.ratownicy2020.bok-ump.pl/